Pracodawca

Naszą współpracę rozpoczynamy od zapoznania się ze specyfiką i charakterem Państwa firmy, a także Państwa rzeczywistymi potrzebami personalnymi. Zapraszamy do poznania świadczonych przez nas usług.

Dobry pracownik najcenniejszym kapitałem każdej firmy!

Sprawne działanie firmy, zależy od dobrze obsadzonych kluczowych stanowisk.

Warto wobec tego proces pozyskiwania i wyselekcjonowania idealnego pracownika zlecić specjalistom. Zaufało nam już 300 Klientów, korzystając z naszego wsparcia w tym obszarze!

Praca tymczasowa to najszybsza i najskuteczniejsza obecnie usługa, pozwalająca pracodawcom na zapewnienie w szybkim czasie personelu niewykwalifikowanego lub specjalistów średniego szczebla bez konieczności zwiększania zatrudnienia w firmie.

Z usługi pracy tymczasowej korzystają zarówno małe, lokalne firmy jak i największe koncerny.

Jest to idealne rozwiązanie przy pracy o charakterze sezonowym, akcjach promocyjnych, pojedynczych przedsięwzięciach, ale również doskonale sprawdza się przy zatrudnieniu stałym.

Dzięki współpracy z zagranicznymi kooperantami posiadamy oferty pracy na terenie UE oraz Szwajcarii.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z branży metalowej, budowlanej, elektrycznej oraz hydraulicznej, ale równocześnie posiadamy zlecenia z innych obszarów.

Każdą propozycję pracy, którą oferujemy skrupulatnie weryfikujemy, a naszych Klientów starannie dobieramy zapewniając tym samym naszym pracownikom bezpieczne zatrudnienie, terminową wypłatę wynagrodzenia i komfortowe warunki pracy.

Gdy człowiek potrafi skutecznie zarządzać samym sobą, jest gotów aby przenieść tę umiejętność na zarządzanie współpracownikami.

Poprzez nasze działania, w krótkim czasie doprowadzimy do wzmocnienia zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie, co przełoży się na wzrost efektywności oraz jakości realizowanych przez organizację zadań, tym samym prowadząc do rozwoju przedsiębiorstwa.