Praca za granicą

Dzięki współpracy z zagranicznymi kooperantami posiadamy oferty pracy na terenie UE oraz Szwajcarii. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z branży metalowej, budowlanej, elektrycznej oraz hydraulicznej, ale równocześnie posiadamy zlecenia z innych obszarów.

Analiza ofert

Każdą propozycję pracy, którą oferujemy skrupulatnie weryfikujemy, a naszych Klientów starannie dobieramy zapewniając tym samym naszym pracownikom bezpieczne zatrudnienie, terminową wypłatę wynagrodzenia i komfortowe warunki pracy.

Kompleksowość

Dzięki doświadczeniu naszych wykwalifikowanych koordynatorów, służymy pomocą podczas załatwiania niezbędnych formalności, organizowaniu zakwaterowania i utrzymujemy stały kontakt zarówno z Klientem jak i pracownikiem na każdym etapie współpracy.

Uczciwość podczas współpracy jest dla Grupy No Problem kluczowa, wobec tego kontaktując się zarówno z klientem, jaki pracownikiem, przykładamy wagę do tego, aby wszystkie informacje były zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy.
Współpraca

Od początku do końca zlecenia jesteśmy w kontakcie z pracownikami, co oznacza, że oferujemy nasze wsparcie w trakcie całego procesu zatrudnienia.

Aby podjąć z nami współpracę w jednym z wybranych krajów należy przesłać kompletną aplikację, a nasz konsultant skontaktuje się i przedstawi aktualne zlecenia.

Ograniczamy formalności do minimum, dzięki czemu podjęcie pracy może odbyć się już po kilku dniach od zgłoszenia swojej kandydatury.

Oferując legalne i stabilne zatrudnienie wychodzimy naprzeciw wszystkim kandydatom poszukującym pracy poza granicami naszego kraju, zaś pracodawcom zapewniamy wykwalifikowany i fachowo zrekrutowany personel.