Archiwum
Druga „Gazela Biznesu” dla Grupy No Problem

Z wielką dumą i radością informujemy, że w dniu 30.01.2018 roku, podczas uroczystej gali w Szczecinie, po raz drugi Grupa No Problem nagrodzona została tytułem „Gazeli Biznesu”.

Tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany jest dynamicznie rozwijającym się firmom w całej Polsce.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu". Zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Na zdjęciu: Łukasz Bartczak Właściciel, Dyrektor Zarządzający oraz Aleksandra Marciniak Kierownik Regionu.

 

 

Konkurs Pracodawca Roku 2016

Grupa No Problem znalazła się w zaszczytnym gronie trzech firm nominowanych w konkursie o tytuł Pracodawcy Roku 2016 w kategorii małych firm.

Konkurs zorganizowany został przez Północną Izbę Gospodarczą przy współpracy z Miastem Szczecin. Nominację odebraliśmy osobiście z rąk Prezydenta Miasta Szczecin - Pana Piotra Krzystka oraz Zarządu Północnej Izby Gospodarczej, której jesteśmy członkami.

Takie wyróżnienie to dla nas ogromny zaszczyt i zachęta na przyszłość, aby jeszcze bardziej wzmocnić starania i troskę o naszych Pracowników.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz (mamy nadzieję) widzimy się na Gali za rok!

 

 

Gdańsk - nowe, większe biuro

Uprzejmie informujemy, że biuro Grupy No Problem w Gdańsku zostało przeniesione do nowej, większej siedziby, która mieści się przy ul. Kołobrzeskiej 14.

Jednocześnie informujemy, że godziny pracy biura pozostają bez zmian.

Wszystkich interesantów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.

Mamy nadzieje, że zmiana lokalizacji ułatwi Państwu współpracę z Grupą No Problem i pozwoli nam na świadczenie jeszcze lepszej jakości usług.

 

Dane adresowe i telefoniczne:

Grupa No Problem

Oddział w Gdańsku

Ul. Kołobrzeska 14

80-394 Gdańsk

Tel./fax +48 58 304 71 42

 

 

Grupa No Problem nowa strona

Już dziś odsłaniamy dla Was nową wersję naszej strony internetowej. Znajdziecie nas pod znanym już adresem www.grupanoproblem.pl

Strona w aktualnej odsłonie jest prosta w obsłudze oraz łatwa w nawigacji. Dzięki nowej technologii dostępna jest również na urządzeniach mobilnych.

Znajdziecie tutaj wyczerpujące informacje na temat oferty No Problem, portfolio naszych klientów, na bieżąco aktualizowane oferty pracy oraz wiele innych interesujących Was treści

Gazela Biznesu dla Grupy No Problem

Dzień 27.02.2017 dla Grupy No Problem był bardzo wyjątkowy. Tego dnia braliśmy udział w gali Gazele Biznesu 2017. W trakcie uroczystości zostaliśmy nagrodzeni tytułem Gazeli Biznesu, co wiąże się z dołączeniem naszej firmy do rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.


Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Na zdjęciu: Łukasz Bartczak Właściciel, Dyrektor Zarządzający, oraz Paulina Podolska Kierownik Regionu

 

Praca za granicą. Zapraszamy do współpracy.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób poszukujących pracy za granicą. Od sierpnia tego roku posiadamy zlecenia na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Dzięki owocnej współpracy ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami możemy zaoferować zarówno atrakcyjne wynagrodzenie jak i stabilność zatrudnienia.

Zapraszamy osoby chętne do podjęcia pracy w krajach niemieckojęzycznych, szczególnie poszukujemy fachowców z branży technicznej, metalowej i budowlanej.

Gdynia. Zapraszamy do nowego oddziału.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy mamy zaszczyt poinformować o otwarciu nowego biura w Polsce północnej.

Do naszych dotychczasowych biur w Gdańsku oraz Szczecinie dołączyła nowo uruchomiona siedziba w centrum Gdyni.

Mamy nadzieję, że dogodna lokalizacja sprawi, że będziecie odwiedzać nas bardzo licznie, a luźna i sympatyczna atmosfera uczyni Waszą wizytę jeszcze przyjemniejszą.

Wstecz