Pracownik

Praca w Polsce
Praca za granicą
Praca tymczasowa

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Praca tymczasowa - Gdańsk
Praca Przy Kompletowaniu Zamówień

Lokalizacja: Gdańsk - Kokoszki

OBOWIĄZKI:

  •  kompletowanie zamówień biurowych z użyciem skanera
  • drobne prace porządkowe na terenie magazynu

WYMAGANIA:

  •  pełnoletność
  •  odpowiedzialność
  •  dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

OFERUJEMY:

  • regularne wynagrodzenie
  • stawkę 15,00zł brutto/h (uczeń/student) i 13,00zł brutto/h (osoba nieucząca się)
  •  pracę od zaraz na dłużej - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub 10:00-18:00

Jak aplikować?

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV z aktualnym numerem telefonu.

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:
GD/Stapl

Wypełnij formularz

Wyślij CV